Září 2018

Hlavně v klidu

9. září 2018 v 9:09 | Ta, která se vrací na scénu |  Technická
To bude dobrý. Nevypěň. Dej jim čas.

Už pár měsíců se snažím vzkřísit blog. Postupně se odhodlávám k tomu postupně všechno změnit, upravit, aby to odpovídalo mému momentálnímu psychickému nastavení. Dá se říct, že po pár pokusech o "složitější" úpravy jsem si řekla, že mi bohatě postaví trošku upravit menu a rubriky. Vlastně, když nad tím tak přemýšlím, bohatě by stačilo založit pár nových rubrik.
Jsem skromná, víc toho nepotřebuju, víc ani nehcci. Ty staré smazat nebo z nich udělat podrubriky. No jo, ale když ony se holky nezobrazují. A dá se říct, že je tu mnoho věcí, co se prostě nezobrazuje, ale to vy určitě víte.
Ještě štěstí, že alespoň ten editor funguje, jak má.
Kdo říkal, že začátky nejsou těžké. A nejtěžší je se na ten začátek opět vracet.
_______

_______

Upřímně - trochu si připadám, jak Alenka v říši divů. Svým způsobem je tu všechno stejné, jak když jsem to tu opustila. Ale to byly doby, kdy byl ještě aktivní Autorský klub, opěvovaná tehdejší elita, konkurovalo mu hned několik dalších spolků (o nichž nemám tušení, jestli stále fungují), a na této platformě se aktivně pohybovala Temnářka, Dragell, Lady Vanilka nebo Dominikísek (známější možná jako Domi Nováková).
Ach ta nostalgie. Když tehdy na chvilku vypadl server nebo nefungovalo automatické ukládání, to bylo pozdvižení. Teď je to norma.
Ale je jedna z věcí, co se opravdu nezměnila - články na Krásná.cz jsou pořád o na jedno brdo.

Teď už jen zbývá doufat, že moje blogovací éra mi nějaký ten pátek vydrží a předčí ty minulé.
Neb vždy je, co zlepšovat.