Prosinec 2018

ČMÁRYBLOK| Inktober a další měsíční výzvy

Včera v 10:12 | Klára |  Projekty, kterými zabíjím svůj čas
Mermay, Inktober, Huevember....nic vám to neříká? Zasvětím vás ;)

KLIDNÁ SOBOTA| Bazar knih, šermířská burza a Lidice

Sobota v 8:12 | Klára |  Každodenní žalozpěvy perfektního života
Jestli si někdo umí naplánovat opravdu klidnou sobotu, jsem to já. Čím víc akcí do ní narvu, tím šťastnější jsem. Ono za to vlastně ani nemůžu já, ta sobota se mi většinou naplánuje sama.

První na programu byla Charitativní knižní bazar, který pořádalo CooBoo. Účastnila jsem se i loni a byla jsem nadšená. Takže ani letos jsem si tuhle knižní "událost" nemohla nechat ujít.
Jelikož v Praze trošku poprchalo, když jsem dorazila o půl hodiny dříve před kavárnou, kde se akce konala stálo jenom pár lidí. Mezi nimi i holčina, co vypadala podobně ztraceně jako já loni.
Slyšela jsem několikrát prohlášení, že knižní komunita je velmi vstřícná a vezme mezi sebe téměř kohokoli. Možné to je, ale nejsou vstřícní natolik, aby se s vámi sami od sebe začali bavit. Nezačnete-li rozhovor vy, budete jako osamocený satelit ve vesmíru.
A jelikož já si velmi ráda povídám a na akce většinou chodím sama (mé okolí je příliš líné nebo zaneprázdněné svojí drahou polovičkou), tak jsem započala rozhovor já.
Slečna se představila jako Terka a velmi brzy jsem zjistila, že je nadšený čtenář young adult a obrovský fanoušek Sarah J. Maasové. Celkově nám čekání velmi rychle uběhlo a než jsme se nadály, byly jsme vpuštěny dovnitř. Lov započal.